O nás

O NÁS

Centrum termografie

Záměrem Centra termografie je vytvářet v České republice odbornou, technickou a znalostní základnu pro průmyslové a vědecko-technické aplikace termografie. Tento záměr Centrum termografie naplňuje svou nabídkou školení, přednáškovou a publikační činností, aplikovaným výzkumem a vzděláváním mladých odborníků během odborných a diplomových stáží.

Školení
školení centrum termografie
školení 2024
školení centrum termografie 2024

Naše kurzy a školení

Jaké školení Vás zaujalo?

Termokamera – aplikace, využití: online školení

Základy práce s termokamerou

Pětihodinový kurz určený všem zájemcům o pochopení problematiky termografie a získání praktických návyků při práci s termokamerou. Je vstupním kurzem pro všechna další školení.
Termokamera – aplikace, využití: online školení

Termografická diagnostika budov

Celodenní kurz je zaměřen na problematiku termografické diagnostiky budov a to především stran: tepelné techniky, vzduchotěsnosti, vlhkostní problematiky a problematiky TZB.
Termografická diagnostika v průmyslu

Termografická diagnostika v průmyslu

Celodenní kurz je zaměřen na problematiku prediktivní diagnostiky mechanických a elektrických strojů a zařízení v provozní praxi výrobních podniků a technologických celků.
Termografická diagnostika solárních panelů

Letecká termografie s UAV

Kurz je určen především pro piloty bezpilotních letadel, kteří chtějí rozšířit své znalosti o problematiku využití termokamer a letecké termografie. Očekává se základní znalost legislativy a provozu UAV.
Využití termokamer při měření v průmyslu

Vědecko-výzkumné aplikace termografie

Jednodenní kurz je zaměřen na problematiku termokamer určených pro vědecko-výzkumné aplikace. Důraz je kladen na termokamery s kvantovými fotodektory a na problematiku aktivní termografie.
Termografická diagnostika budov

Přípravný kurz pro certifikaci v termografii

Intenzivní čtyřdenní kurz připravuje na profesní certifikaci dle ČSN ISO 18436-7 a následné získání mezinárodně platného certifikátu “Technik diagnostik - termografie”.

Nenechte si ujít žádné nové kurzy!

Přihlaste se k odběru emailu a my vám dáme vědět.

Nebojte, žádný spam vás nečeká, pouze potřebné informace a nejnovější aktuality.